chętnie odpowiem na wasze pytania!

Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu w najlepiej skomunikowanej części Bemowa?
Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja? A może szukasz inwestycji na długie lata z pewną stopą zwrotu? Najlepiej kawalerki, z której można wydzielić dodatkowy pokój? Mam coś takiego!

Lokalizacja:

Warszawa, Bemowo
ul. Powstańców Śląskich 104

CENa:

Sprzedane

Liczba pokoi:

1

Powierzchnia:

36 m²

SASKA KĘPA UL. MAROKAŃSKA 18

Interesujesz się mieszkaniem blisko centrum, bardzo dobrze skomunikowanego z resztą Warszawy?

Szukasz czegoś cichego, komfortowego wśród zieleni?
Mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Dwupokojowe mieszkanie, o którym mowa znajduje się na warszawskiej Saskiej Kępie przy ul. Marokańskiej 18 w budynku trzypiętrowym bez windy, na drugim piętrze. Na powierzchni 59m2 znajdują się: stylowy salon, ustawna sypialnia, jasna kuchnia, wygodna łazienka i przestronna garderoba z pojemną szafą.

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Marokańska 18

CENa:

Sprzedane

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia:

59 m²

Bielany ul. księżycowa 56

Archikadr ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu z 2000 r. przy ulicy Księżycowej 56. Osiedle jest zarządzane przez wspólnotę. Jest ogrodzone i monitorowane, z wewnętrzną ochroną. Lokal znajduję się na 5 i 6 piętrze, z windą.

Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym – dodatkowo płatne 40 tys. zł, oraz komórka lokatorska o powierzchni 3,06 m2 – w cenie. Księga wieczysta nie ma żadnych obciążeń.

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Księżycowa

CENa:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

104 m²

Gocław ul. Ostrobramska 82

Chciałbym zaprezentować Ci niezwykłe mieszkanie. Kompozycja doskonałej lokalizacji, serdecznych sąsiadów i wyjątkowo dobrego rozkładu pomieszczeń, będzie pięknym początkiem Twojego nowego życia.
Bez względu na to, czy kupujesz nieruchomość pod inwestycję, czy chcesz pielęgnować w nim rodzinne ognisko, to miejsce spełni twoje oczekiwania.

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Ostrobramska 82

CENa:

Sprzedane

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia:

70 m2

śródmieście ul. koźla

Archikadr ma przyjemność zaprezentować loka, któryl jest czteropokojowym mieszkaniem z oddzielną kuchnią usytuowanym na wysokim parterze w Śródmieściu, przy ul. Koźlej. Dzięki oknom wychodzącym na podwórze i cichą jednokierunkową uliczkę, mieszkanie zapewnia ciszę i prywatność. Budynek ma wymienione piony i jest po remoncie. W mieszkaniu podgłoga jest z klepki drewnianej, do wymiany instalacja elektryczna, oraz okna.

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Koźla 1

CENa:

Sprzedane

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

104 m²

Ustanów Ul. Długa

Zaprojektowany i wybudowany w 2008 r. przez firmę “Dworek Polski”.

Usytuowany na prostokątnej działce o powierzchni 1000m2. Kompozycja roślin, w połączeniu z planem działki, to bardzo łatwy w utrzymaniu, nasz własny ekosystem.  Już od wejścia zauważysz świeże i przytulne wnętrza. 

Lokalizacja:

Ustanów Ul. Długa

CENa:

Sprzedane

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

220 m2