Dlaczego my?

  • Nasze wynagrodzenie pokrywa tylko sprzedający – jako nieliczni działamy jednostronnie,
  • Raportujemy po każdej prezentacji,
  • Robimy dobro. Skupiamy się na pracy, ale nie tylko. Kiedy tylko możemy, staramy się pomagać innym – tym którzy na tą pomoc czekają.
  • Współpracujemy z agencjami w całej Polsce, m.in. w ramach Systemu Wymiany Ofert, zrzeszającego ponad 400 biur
ARCHIKADR to firma która powstała na wskutek doświadczenia i kilkuletniej pracy jako doradca ds nieruchomości.
 
Wiedza, doskonalenie, ciągle kształcenie to podstawa w firmie. Pracujemy na terenie województwa Mazowieckiego. Zajmujemy się przygotowywaniem nieruchomości do sprzedaży i kupna. Pomagamy w przeprowadzeniu czynności mających na celu wyprostowanej sytuacji prawnej. Współpracujemy z kancelarią prawną, pośrednictwem finansowym, biurem projektowym, geodetą, rzeczoznawcą i  agencją reklamową.
 
Staramy się, aby każda przeprowadzana transakcja odbywała się sprawnie, a klienci zostali zabezpieczeni. Firma posiada ubezpieczenie cywilne zawodowe. Zajmujemy się aktywną reklamą. Gwarantujemy bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Zależy nam na zaufaniu i zadowoleniu klientów.
 

Szukasz agenta, który przygotuje ofertę, zarządzi sprzedażą, przygotuje transakcje i wprowadzi nowych kupujących?

Mamy za sobą wiele realizacji, doświadczeń w przygotowaniu i sprzedaży mieszkań i domów, z których wszystkie zostały sprzedane lub wynajęte z sukcesem! Skontaktuj się z nami i oszczędź sobie stresu. Współpracujemy z większością agentów nieruchomości w Woj. Mazowieckim, promujemy na stronach t.j. OtoDom, Gumtree, Olx, Morizon, https://adresowo.pl i wiele innych, oraz portalach społecznościowych i grupach lokalnych.